Úvod

 
Vitajte na webstránke ZINKOVANIE.EU., ktorá patrí spoločnosti HYKOZINK, s.r.o.
 
Od svojho vzniku sa naša spoločnosť  zameriava na povrchové úpravy kovov - prioritne na galvanické zinkovanie. Vypracovali sme sa na úspešnú a konkurencieschopnú spoločnosť, ktorá dokáže uspokojiť potreby aj tých najnáročnejších klientov.

Galvanické zinkovanie je vhodné na povrchovú úpravu ocele, zliatiny, mosadze, či medenných výrobkov.
Galvanické zinkovanie má podstatný vplyv na vlastnosti výrobku. Dosiahneme ním zlepšenie elektrotechnických vlastností, zlepšenie celkového vzhľadu výrobku.  Zinkovanie zabezpečí produktom výbornú koróznu odolnosť a tiež predĺženie jeho životnosti.
Všetky tieto vlastnosti dokážu takisto zvýšiť predajnosť výrobku.

Spoločnosť HYKOZINK Vám ponúka kvalitné a rýchle zinkovanie výrobkov a polotovarov akýchkoľvek tvarov a rozmerov - či už na závesoch, alebo vaniach .
K dispozícií máme najväčšie vane v okolí ( 3,5 m, šírka 0,8 m, hĺbka 1,2 m ), vďaka čomu nie je pre nás problém ani zinkovanie naozaj veľkých predmetov.

Na zinkovanie spojovacieho materiálu, skrutiek, matíc, klincov a rôznych drobnách súčiastok, využívame hromadné - bubnové zinkovanie.
Chromátovaním zinkovej vrstvy vieme dosiahnuť modrý, alebo žltý odlesk.
 
Ponúkame Vám i ďalšie služby:
  • Ostatné povrchové úpravy kovov
  • Povrchové zušľachovanie kovov
  • Pieskovanie
  • Kovovýroba

Snahou našej spoločnosti, HYKOZINK, s.r.o, je nepretržite zvyšovať kvalitu svojich služieb, zdokonaľovať a zefektívňovať svoje výrobné procesy a v neposlednom rade starať o spokojnosť zákazníkov.
Vďaka profesionalite a mnohoročným skúsenostiam našich pracovníkov sme schopní ponúknuť Vám kvalifikované služby, vrátane poradenstva v oblasti povrchovej úpravy výrobkov pomocou galvanického zinkovania. Všetci naši zamestnanci sa riadia platnými normami a najnáročnejšími požiadavkami na kvalitu.

Pre podrobnejšie informácie o cenách a priebehu procesu zinkovania nás prosím kontaktujte telefonicky na 0905 304 253 , prípadne nám napíšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .
Všetky kontakty nájdete  TU.